Закликаємо міловчан залишатися відповідальними і дотримуватися протиепідемічних правил

15 травня 2020, 11:14
Закликаємо міловчан залишатися відповідальними і дотримуватися протиепідемічних правил
Шановні міловчани, з 11 травня послаблено карантинні обмеження. Дозволено здійснювати торговельне (виключно в магазинах) і побутове обслуговування населення, при закладах громадського харчування відкрито літні майданчики просто неба за умови дотримання протиепідемічних норм. 14 травня прийнято рішення про відкриття непродовольчих ринків.    
Однак це не означає, що ми можемо нехтувати заходами безпеки. Щодня в Україні виявляють близько 500 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію Зараз надзвичайно важливо нам усім залишатися відповідальними. Не думати, що послаблення карантину – це привід забути про всі запобіжні заходи.
Ще не час знімати маски та збиратися компаніями.
Зачекаймо ще зовсім трішки. 
Дотримуємось заходів безпеки, щоб не провокувати захворюваності і прискорити повне завершення карантину.
Бережіть себе! Будьте здорові!