Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 25 травня, членами місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання голова комісії – голова райдержадміністрації Віталій Рукавіцин зазначив, що в Міловському районі продовжується виконання заходів спрямованих на запобігання поширенню на території району захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Станом на 25 травня 2020 року на території району відсутні випадки захворювання серед мешканців та медичних працівників закладів охорони здоров'я на коронавірусну інфекцію.
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» передбачена можливість послаблення або застосування протиепідемічних заходів на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації. Тому рішення про послаблення карантинних заходів на території району приймається на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 травня 2020 року (протокол № 17).
Отже, з 26 травня на території Міловського району дозволено:
- відвідування закладів дошкільної освіти;
- здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у внутрішньорайонному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
- проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. Спортивні заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводиться за погодженням із Міністерством охорони здоров’я за результатами оцінки епідемічних ризиків;
- діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);
- проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід.
З 01 червня 2020 року дозволено працювати закладам фізичної культури і спорту, спортивним залам (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб).
У подальшому рішення про послаблення протиепідемічних заходів на території району прийматиметься у разі прийняття відповідних рішень регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.