З 1 червня в Україні почався новий етап пом’якшення карантину

1 червня 2020, 10:46
З 1 червня в Україні почався новий етап пом’якшення карантину
З 1 червня в Україні дозволена робота басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять у групах не більше 10 людей (наприклад, розпочнуть роботу автошколи); а також відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом. Скасування обмежень можливе лише у тих регіонах, де це дозволяє епідемічна ситуація. 
«Якщо ми говоримо про користування фітнес-центрами, то обов’язково, щоб на вході до закладу відбувався термоскринінг. Якщо температура 37,2 градуси і вище, то людина не допускається. Ми рекомендуємо, щоб були антисептики на вході. Працівники закладів повинні бути одягнуті в маски та респіратори. МОЗ розробило цілий список рекомендацій, із якими детально можна ознайомитися на офіційному сайті», - наголошує Міністр охорони здоров’я України  Максим Степанов. 
 
 
За матеріалами Урядового порталу