Відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

13 травня 2020, 10:47
Відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини
12 травня 2020 року відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови райдержадміністрації, Віталія Рукавіцина.
 
На засіданні комісії було розглянуто два питання. По першому питанню, прийняте рішення щодо надання дозволу на визначення участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо від дитини у разі виникнення спору між батьками. А по другому, створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної родини та влаштування до нього дітей – вихованців.