Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків

15 травня 2020, 10:35
Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.
Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Уряду у четвер, 14 травня. 
За словами Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, ці зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема, через роботу непродовольчих ринків. 
Непродовольчі ринки працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів. 
Рішення набуде чинності після опублікування.
 
 
За матеріалами Урядового порталу