Продовжуємо інформувати про стан реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Керівництво району відвідали інфекційне відділення КНП «Міловська центральна районна лікарня” та ознайомилися з ходом ремонтних робіт.
На першому етапі ремонту здійснена заміна віконних та дверних блоків. Наступним етапом буде проведення заходів з термомодернізації будівлі.
Роботи тривають, в подальшому ми продовжимо інформувати про наступні етапи ремонтних робіт.
Бути добру!