Свято до Дня захисту дітей відбулося в режимі онлайн

2 червня 2020, 14:22
Свято до Дня захисту дітей відбулося в режимі онлайн
Щороку в перший день літа, 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
Цього року у зв’язку із карантинними обмеженнями, заклади культури та освіти Міловщини проводили святкування Дня захисту дітей онлайн. Тому свято відбулося за будь-яких умов, не зважаючи на карантин. Для дітей підготували низку цікавих заходів, але посилити все в онлайн режимі за 1 день було б  тяжко. Тому свято розпочалось та продовжувалось протягом минулого тижня (до 1 червня включно).
З нагоди дитячого свята, Міловська централізована бібліотечна система провела акцію малюнків «Ось воно яке, наше літо!». 32 дитини надіслали 60 малюнків на адресу бібліотеки.
Районним краєзнавчим музеєм проведено фотоконкурс, в якому взяли участь 22 учасника. Фотоконкурс проводився у трьох образах-номінаціях: «Найстильніший образ», «Найкреативніший образ», «Я - казковий герой».
Всі малюнки та фотографії учасників висвітлені в соціальній мережі Facebok на сторінках Міловської ЦБС та краєзнавчого музею же отримали велику підтримку глядачів та неймовірну кількість коментарів та «лайків».
В Міжнародний день захисту дітей бібліотека випустила флешмоб «Посмішки».
Всі діти - учасники заходів будуть нагороджені заохочувальними подарунками.