Ще не час знімати маски, - залишаємося відповідальними і дотримуємося протиепідемічних правил

4 червня 2020, 15:32
Ще не час знімати маски, - залишаємося відповідальними і дотримуємося протиепідемічних правил
Шановні міловчани, з 25 травня на Міловщині почалося послаблення  карантинних обмежень. Запрацювали дитячі садки, непродовольчі магазини, перукарні, спортивні заклади, заклади громадського харчування. З 10 червня відновлять свою діяльність бібліотеки і клуби.
Однак це не означає, що ми можемо нехтувати заходами безпеки. Щодня в Україні виявляють від 300 до 500 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Саме тому зараз так важливо нам усім залишатися відповідальними. Не думати, що послаблення карантину – це привід забути про всі запобіжні заходи. Зачекаймо ще зовсім трішки. 
Дотримуємось заходів безпеки, щоб не провокувати захворюваності і прискорити повне завершення карантину.
Бережіть себе! Будьте здорові!