Санітарна обробка вулиць і доріг комунальної власності

6 травня 2020, 10:46
Санітарна обробка вулиць і доріг комунальної власності

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 на території Міловського району на регулярній основі відбувається санітарна обробка автомобільних доріг та вулиць силами та засобами Міловського МРВ ГУ ДСНС. Також така обробка громадських місць у селах району теж проводиться і перебуває на контролі безпосередньо голів сільських рад. Враховуючи протокольні доручення за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кабінеті Міністрів України 6 квітня 2020 року доручено головам обласних та районних державних адміністрацій забезпечити в робочий час проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної власності із залученням відповідної спеціалізованої техніки без додавання хімічних речовин. В зв’язку з чим оперативний штаб з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Міловського району та місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій прийняли відповідні рішення. Тобто,  згідно норм чинного законодавства, органи місцевого самоврядування  проводять карантинні заходи і дорогу обробляють просто водою.