На сьогодні в Міловському районі відбувається чимало позитивних змін. Завдяки спільній роботі усіх гілок влади, цього року розпочалися ремонтні роботи багатьох будівель соціальної сфери. Одним із прикладів є ДНЗ «Сонечко» Великоцької сільської ради.
27 травня 2020 року голова Міловської райдержадміністрації Віталій Рукавіцин та голова Великоцької сільської ради Геннадій Прищепа відвідали садочок «Сонечко»
В цьому вже не новому, але затишному садочку, ремонтні роботи розпочалися з початком карантину. На чолі із завідувачем, Кравцовою Вікторією, працівники закладу власними руками оновлюють приміщення для своїх маленьких вихованців.
Наразі тривають роботи в приміщенні харчоблоку: заміна підлоги, оновлення стін та стелі. Придбано нове обладнання для приготування їжі та нові меблі для кухні. Також приводять до ладу актову залу, власноруч розмальовуючи стіни яскравими картинками з чарівних казок.
Планується також провести ремонт в ігровій кімнаті.
Загалом на проведення ремонтних робіт в ДНЗ «Сонечко» залучені кошти місцевого бюджету. А саме Великоцької сільської ради, яка виділила кошти на обладнання для харчоблоку в розмірі 60, 0 тис грн та на капітальний ремонт в приміщенні харчоблоку – 280,0 тис .
Адже наші діти заслуговують на добро, увагу і любов!