На виконання вимог Постанови Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 № 211 якою установлено на всій території України карантин, з 12 березня 2020 в Центрі надання адміністративних послуг Міловської райдержадміністрації було скорочено час прийому на 1 годину.
З 18.03.2020 графік прийому було змінено з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 14.00 з перервами на 15 хв. кожні 2 години та введено прийом громадян за попереднім записом.
Консультації надавалися виключно по телефону та через електронну пошту. Для зверненнь на вході було встановлено скриньку.
Для безпечної роботи працівників та відвідувачів забезпечено всі умови: на вході встановлено дезінфікуючий засіб для обробки рук. Вологе прибирання приміщення з застосуванням хімічних засобів проводиться двічі на день та систематичне, кожні 2 години, провітрювання приміщення. Обмежено кількість відвідувачів в приміщенні. Громадяни не допускаються в приміщення ЦНАП без засобів індивідуального захисту (масок та гумових рукавичок). З метою виключення скупчення громадян очікування черги, в разі потреби, проходить за межами приміщення ЦНАП.
Оголошення про зміни в роботі ЦНАП розміщуються на сайті РДА, на сторінці адміністрації у facebook, доведено до відома селищного та сільських голів для оповіщення населення та дошках оголошень в усіх населених пунктах району. Систематично, щодня інформація про роботу ЦНАП надавалася до Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації обласної військово-цивільної адміністрації.
При всіх обмеженнях з 138 послуг в ЦНАП надавалися всі послуги.
З початку введення карантинних обмежень адміністраторами та державними реєстраторами Міловської РДА через ЦНАП надано 695 послуг, з них 544 адміністративні послуги, 122 - зареєстровано право власності та 1- інше речове право. 28 послуг надано державним реєстратором за зверненнями юридичних та фізичних осіб. Для порівняння загальна кількість послуг наданих за перший квартал 2020 року - 1418.