Перевірка готовності до вводу в експлуатацію самопливного каналізаційного колектору в селищі Мілове

5 червня 2020, 09:39
Перевірка готовності до вводу в експлуатацію самопливного каналізаційного колектору в селищі Мілове
4 червня 2020 року, напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, до Міловської громади завітав директор Департаменту житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Віталій Сурай з метою перевірки готовності до вводу в експлуатацію об’єкту за проектом «Будівництво самопливного каналізаційного колектору від вул. Миру до очисних споруд смт Мілове». У заході взяли участь голова Міловської селищної ради Павло Лукянцов та начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Міловської  райдержадміністрації Костянтин Нікітін.
Даний проект було розроблено за кошти Міловської селищної ради у 2016 році, включено до Стратегії розвитку Міловського району Луганської області на період до 2020 року та реалізовано за кошти обласного бюджету в рамках "Регіональної програми з охорони навколишнього природного середовища Луганської області».
На сьогодні Департаментом житлово-комунального господарства Луганської ОДА готується пакет документів для передачі об’єкта в експлуатацію.