Ювілейну дату дня Великої Перемоги доводиться відзначати дуже незвично, але не менш серйозно та з великою повагою і вдячністю до ветеранів. Навіть через 75 років з болем та смутком кожен з нас згадує події далекого 45-го року, згадує солдат, які ціною власного життя та здоров’я подарували майбутнім поколінням мир і свободу.
Напередодні 75-ї річниці перемоги на нацизмом у Другій світовій війні, керівництво Міловського району разом із головою ради ветеранів району привітали фронтовиків Міловського району, які з честю захищали нашу землю. Ветеранам було підготовлено та передано вітальні грамоти в яких висловлено безмежну вдячність за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу та щирі побажання міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя. Кожному ветерану було вручено квіти та цінні подарунки.