До уваги вірян Міловського благочиння

10 квітня 2020, 14:51
До уваги вірян Міловського благочиння
Інформуємо міловчан, що єпископом Біловодським Павлом видано розпорядження про особливий режим здійснення богослужінь на час пандемії, спричиненої  коронавірусом COVID – 19.
Так, на період дії карантину на території Луганської єпархії (північна частина) вводиться особливий режим здійснення богослужінь, зокрема, в межах Біловодського, Станично-Луганського, Новоайдарського, Міловського та Марківського благочинь. Богослужіння здійснюватиметься з найменшою кількістю церковнослужителів, храмових працівників і без участі прихожан.
Таїнство Сповіді і Причастя парафіян здійснюватиметься за особистою домовленістю зі священиком, з перебуванням у храмі не більше 2-х осіб з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог. Також дозволено вчинення причащання прихожан на дому.
Протягом дня храми повинні бути відкритими для особистого відвідування парафіян з дотриманням карантинних заходів (не більше 2-х осіб одночасно в засобах індивідуального захисту).
При вході в храм повинна бути організована для всіх відвідувачів можливість дезінфікувати руки спиртовмісними розчинами. Храмовим працівникам наказано якомога частіше здійснювати провітрювання храмових приміщень, дезінфекцію ікон і святинь одноразовими антисептичними серветками тощо.
Зазначається, що зазначені особливі заходи триватимуть до офіційного закінчення національного карантину.