Діти отримали подарунки в День захисту дітей

2 червня 2020, 09:50
Діти отримали подарунки в День захисту дітей
День захисту дітей – це день, який з нетерпінням чекають усі діти. А особливо цей день бажаний для дітей, що в силу життєвих обставин залишились без батьківської опіки, любові та захисту.
Голова райдержадміністрації Віталій Рукавіцин від імені Луганської обласної державної адміністрації, від себе особисто та від голови районної ради Юрія Кошути  привітав з Міжнародним Днем захисту дітей – дітей-сиріт  та дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають в дитячих будинках сімейного типу, що розташовані на території  Міловського району, побажав всім міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.
Разом з Великоцьким сільським головою – Геннадієм Прищепою та депутатом районної ради –  Геннадієм Нескоромним вручив вихованцям солодкі подарунки, побажав всім діткам щастя, взаєморозуміння, теплоти відносин, а також подякував батькам за виховання. Голова районної державної адміністрації зазначив, що в сучасних умовах дуже важливо, що Президент України та керівник області визначають захист прав дитини одним із ключових національних пріоритетів України та регіону. Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.
Вихованці будинку, на свою адресу, почули багато теплих слів та побажань міцного здоров’я, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, успіхів та перемог, радісного і незабутнього відпочинку. Кожна дитина, присутня на святі, отримали солодкі подарунки та різні необхідні у повсякденному житті речі. А головне – увагу і тепло спілкування, якими їх оточили дорослі і які їм так необхідні, отримала багато позитивних емоцій та щирих посмішок.
В цей святковий день всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування отримали подарунки від Луганської обласної державної адміністрації та від керівництва району.
Немає більшого щастя, аніж посмішки щасливих дітей, для цього ми живемо, працюємо і робимо все можливе, щоб майбутнє нашої країни було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді, над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.