Сьогодні голова Міловської РДА вручив державним службовцям сертифікати про підвищення кваліфікації.
Навчання проходило з 25 травня по 29 травня 2020 року. Державні службовці Міловської райдержадміністрації підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Основним завданням програми було вдосконалення професійних навичок державних службовців, з урахуванням вимог часу та соціально - економічного розвитку держави, дотримання чинного законодавства України відповідно до профілів професійної компетентності посад державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Зміст програми охоплював загальні питання державного управління та місцевого самоврядування, запобігання корупції, зміни у законодавстві з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, проблеми рівних прав жінок та чоловіків, основи місцевого та регіонального розвитку, функціонування окремих державних органів та органів місцевого самоврядування, зміни в сучасному діловому мовленні.
Підвищення кваліфікації здійснювалося за дистанційною формою навчання і передбачало дистанційні заняття, самостійну роботу держслужбовців та підсумковий контроль.
За результатами успішного навчання всі державні службовці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.