Дорогі Міловчани!
Сердечно вітаємо вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці
День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня.
Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд.
Нехай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров'я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту!
З повагою,
В. РУКАВІЦИН, Ю. КОШУТА,
голова райдержадміністрації. голова районної ради.