День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2020, 17:09
День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
         9 травня ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів, та, водночас, радість від перемоги над кривавим нацизмом.
         75 років відділяють нас від трагічних подій  Другої світової війни.   75 років поспіль людство низько схиляє голову перед тими, хто поклав на вівтар Великої Перемоги своє життя та здоров’я.
         Нинішнього року у ці дні  через карантинні обмеження  масові заходи у районі не проводяться. Однак, вклонитися подвигу захисників – це святий обов’язок.
         Сьогодні головою районної державної адміністрації Віталієм Рукавіциним та головою районної ради Юрієм Кошутою в смт Міловому покладено квіти до пам’ятника воїнам-земляків, пам’ятних знаків, меморіального комплексу «Україна-визволителям».
                   Роки Другої світової війни не забудуться ніколи. Чим далі, тим все живіше вони в нашій пам'яті, завдяки спогадам наших ветеранів. Честь і хвала воїнам-переможцям!