Традиційно третього четверга травня українці по всьому світу одягають вишивані сорочки в знак єдності та підтримки одне одного.
Вишита сорочка є не тільки частиною гардеробу кожного українця, але й символом та оберегом, який передається з покоління в покоління як безцінний скарб. Вишиванка – це символ, який єднає українців і презентує Україну у світі, це генетичний код та дрес-код нації.
У цей день традиційно влаштовувались марші вишиванок по всій Україні. Цього року, нажаль, ми не проводитимемо масових заходів, а також дотримуватимемось всіх медичних рекомендацій на період карантину. Разом з тим вважаємо, що українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки.
Тож сьогодні, 21 травня 2020 року, Міловщина підтримала цю традицію та долучилась до святкування Дня вишиванки. Працівники райдержадміністрації, установ та організацій району долучилися до святкування прийшовши на роботу в українському національному вбранні.
День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Карантин у період світової пандемії дав можливість зупинитися та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного. Саме тому цьогоріч відзначаємо цей день всі онлайн в інтернет просторі, ті, хто дотримується режиму самоізоляції вдома, якщо карантин триватиме, або на роботі.
До Дня вишиванки Міловщина долучається до флешмобу в мережі Facebook, викладаючи фото у вишиванках публікуйте фото, відео, присвячені вишиванці – берегині українського роду!
Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави. Нехай українська вишиванка охороняє вас та благословляє на щасливе життя!
З повагою,
Голова Міловської РДА Віталій РУКАВІЦИН